TARİHÇE

Sidereal markasıyla 2007 yılından bu yana lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiş olup, ortaklık yapısının değişmesi sebebiyle, Kasım 2014 itibari ile yoluna, uzun yıllar acentalık faaliyetleri gösterdiği İtalyan lojistik firması ITS SRL ile daha güçlü bir şekilde devam etme kararı almış ve ITS Lojistik A.Ş. firması kurulmuştur.

Kuruluşumuzla birlikte 2014 yılında Freight Midpoint ve 3F global acenta ağları ile, 2015 yılında da FNC global acenta ağı ile işbirliğimiz başlamış ve yıllardır süren bu iş birlikleri ile bugüne kadar yüzlerce firmanın nakliye operasyonlarına katkı sağlamış bulunmaktayız. Ayrıca yine aynı dönemden beri 
Utikad üyeliğimizle sektördeki tüm gelişmeleri düzenli olarak yakından takip etmekteyiz.  

Temmuz 2019'da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yürürlüğe sokulan bir yönetmelik ile taşıma işlerinde yer alan firmaların alması zorunlu olan TIO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Belgesini ülke çapında alan ilk firmalardan biri olarak gelişmeleri ve yenilikleri takip etmede sektörümüzde öncü olarak yer almaktayız.